Entityqueue (8.x-1.10) - en to hu translation catalogue (54 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Add item
hu: Elem hozzáadása

en: ID
hu: Azonosító

en: Configure
hu: Beállít

en: Revision ID
hu: Változatazonosító

en: Items
hu: Tételek

en: Shuffle
hu: Keverés

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Clear
hu: Törlés

en: Target type
hu: Cél típusa

en: Entity
hu: Entitás

en: Changed
hu: Módosítva

en: Reverse
hu: Fordított

en: About
hu: Leírás

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Bundles
hu: Mezőkötegek

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: Add to queue
hu: Hozzáadás a listához

en: Subqueues
hu: Allisták

en: Machine name: @name
hu: Programok által olvasható név: @name

en: Revision log message
hu: Változatnapló-üzenet

en: @count item | @count items
hu[0]: @count elem
hu[1]: @count elem

en: Weight for row @number
hu: @number. sor súlya

en: Change type
hu: Típus megváltoztatása

en: Link label to the referenced entity
hu: Link címkéje a hivatkozott entitáshoz

en: Link to the referenced entity
hu: Link a hivatkozott entitásra

en: Change handler
hu: Kezelő módosítása

en: Link to entity
hu: Hivatkozás az entitásra

en: Default translation
hu: Alapértelmezett fordítás

en: Revision user
hu: Változatot készítő felhasználó

en: Briefly describe the changes you have made.
hu: Az elvégzett változtatások rövid leírása.

en: Reference method
hu: Hivatkozási mód

en: The time that the current revision was created.
hu: Az időpont, mikor az aktuális változatot létrehozták.

en: The user ID of the author of the current revision.
hu: Az aktuális változat szerzőjének felhasználói azonosítója.

en: - Restricted access -
hu: - Korlátozott hozzáférés -

[ctx: Plural]
en: Disabled
hu: Letiltva

[ctx: Plural]
en: Enabled
hu: Engedélyezve

en: Entity reference selection plugin settings
hu: Entitáshivatkozásokat kiválasztó bővítmény beállításai

en: A flag indicating whether this is the default translation.
hu: A jelölő jelzi, hogy ez az alapértelmezett fordítás.

en: Revision translation affected
hu: Változat fordítása érintve

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
hu: Azt jelöli, hogy a fordítás utolsó módosítása a jelenlegi változathoz tartozik.

en: @title (value @number)
hu: @title (@number érték)

en: Revision create time
hu: Változat létrejöttének ideje

en: Default revision
hu: Alapértelmezett változat

en: A boolean indicating the published state.
hu: A tartalom közzétételi állapotát jelző logikai érték.

en: A flag indicating whether this was a default revision when it was saved.
hu: Egy állapotjelző, ami azt mutatja, hogy ez volt-e az alapértelmezett változat mentéskor.
