Entityqueue (8.x-1.10) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Add item
ku: بڕگە زیادبکە

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Revision ID
ku: IDی پێداچوونەوە

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: About
ku: دەربارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Revision log message
ku: پەیامەکانی تۆماری پێداچوونەوە
