Entityqueue (8.x-1.10) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Remove
mr: काढा

en: Edit
mr: संपादन

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल

en: Reference method
mr: संदर्भाची पद्धत
