Entityqueue (8.x-1.10) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Clear
ne: सफा

en: About
ne: बारेमा

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Bundle
ne: पोका
