Entityqueue (8.x-1.9) - en to az translation catalogue (43 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Remove
az: Çıxart

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: ID
az: İD

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Items
az: Elementlər

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Entity
az: Entiti

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Reverse
az: Tərs

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundles
az: Paketlər

en: Bundle
az: Paket

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Revision log message
az: Revizyon jurnalı mesajı

en: Weight for row @number
az: Sətir @number üçün çəki

en: Link label to the referenced entity
az: İstinad olunmuş obyektin linki üçün etiket

en: Link to the referenced entity
az: İstinad edilən qurumalink

en: Change handler
az: İşləyicini dəyişdirin

en: Link to entity
az: Entitiyə link

en: Default translation
az: Defolt tərcümə

en: Revision user
az: Revizyon istifadəçisi

en: Briefly describe the changes you have made.
az: Etdiyiniz dəyişiklikləri qısaca təsvir edin.

en: Reference method
az: İstinad üsulu

en: The time that the current revision was created.
az: Cari reviziyanın yaradıldığı vaxt.

en: The user ID of the author of the current revision.
az: Cari versiyanın müəllifinin istifadəçi ID-si.

en: - Restricted access -
az: - Məhdud giriş -

[ctx: Plural]
en: Disabled
az: Söndürülüb

[ctx: Plural]
en: Enabled
az: Aktivdir

en: Entity reference selection plugin settings
az: Varlıq istinad seçimi plagin parametrləri

en: A flag indicating whether this is the default translation.
az: Bunun defolt tərcümə olub-olmadığını göstərən bayraq.

en: Revision translation affected
az: Təfərrüat tərcüməsi təsirləndi

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
az: Tərcümənin son redaktəsinin cari versiyaya aid olub olmadığını göstərir.

en: @title (value @number)
az: @title (qiymət @number)

en: Revision create time
az: Təftiş yaratma vaxtı

en: Default revision
az: Defolt istinad

en: A flag indicating whether this was a default revision when it was saved.
az: Yadda saxlandıqda bunun defolt versiya olub-olmadığını göstərən bayraq.
