Entityqueue (8.x-1.9) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Revision ID
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Reverse
bo: ཁ་ཕྱོགས་བརྗེ་བ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Bundles
bo: སྡེབ

en: Revision log message
bo: བསྒྱུར་བཅོས་བྱས་པའི་ཟིན་ཐོ

en: Weight for row @number
bo: ཕྲེང་@number་ཡི་ལྗིད་ཚད
