Entityqueue (8.x-1.9) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан
