Entity Reference Extensions (8.x-1.0-beta7) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Field
be: Поле

en: Notes
be: Заўвагі

en: All
be: Усе

en: Fields
be: Палі

en: Sort by
be: Сартаваць па
