Entity Reference Extensions (8.x-1.0-beta7) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Field
bs: Polje

en: All
bs: Sve

en: Fields
bs: Polja

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Reverse
bs: Obrnuto
