Entity Reference Extensions (8.x-1.0-beta7) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Field
fa: فیلد

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: All
fa: همه

en: Fields
fa: فیلدها

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Reverse
fa: معکوس

en: Examples
fa: مثال‌ها

en: Sort
fa: مرتب‌سازی

en: Show all
fa: نمایش همه

en: Offset
fa: جابجایی
