Entity Reference Extensions (8.x-1.0-beta7) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Field
oc: Camp

en: Notes
oc: Nòtas

en: All
oc: Tot

en: Fields
oc: Camps

en: Sort by
oc: Triar per

en: Reverse
oc: Inversat

en: Examples
oc: Exemples

en: Offset
oc: Decalatge
