Entity Reference Extensions (8.x-1.6) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Field
az: Sahə

en: All
az: Hammısı

en: Fields
az: Sahələr

en: Sort by
az: Sırala

en: Reverse
az: Tərs

en: Offset
az: Ofset
