Entity Reference Extensions (8.x-1.6) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Field
gl: Campo

en: Notes
gl: Notas

en: All
gl: Todo

en: Fields
gl: Campos

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Reverse
gl: Invertido

en: Examples
gl: Exemplos

en: Offset
gl: Desprazamento

en: View mode
gl: Modo de vista
