Entity Reference Extensions (8.x-1.6) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Field
lv: Lauks

en: All
lv: Visi

en: Fields
lv: Lauki

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Reverse
lv: Apgriezta secība

en: Examples
lv: Piemēri

en: Sort
lv: Kārtot

en: Offset
lv: Atkāpe

en: View mode
lv: Skata režīms
