Views Reference Filter (2.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Value
es: Valor

en: None
es: Ninguno

en: Values
es: Valores

en: Selection type
es: Tipo de selección

en: Autocomplete
es: Autocompletar

en: - Any -
es: - Cualquiera -

en: Dropdown
es: Desplegable

en: View used to select the entities
es: Ver usando las entidades seleccionadas
