Views Reference Filter (2.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Value
tr: Değer

en: None
tr: Hiçbiri

en: Values
tr: Değerler

en: Selection type
tr: Seçim Türü

en: Autocomplete
tr: Otomatik tamamla

en: - Any -
tr: - Herhangi -

en: Dropdown
tr: Açılan

en: View used to select the entities
tr: Varlıkları seçmek için kullanılan görünüm
