Views Reference Filter (2.0.0-beta2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: None
bo: མེད།

en: Selection type
bo: གདམ་གསེས་ཀྱི་རིགས

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད

en: - Any -
bo: - གང་རུང-

en: Dropdown
bo: མར་འཐེན
