Views Reference Filter (2.0.0-beta2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: None
bs: Nijedan

en: Selection type
bs: Tip izbornika

en: Autocomplete
bs: Autokompletiranje

en: - Any -
bs: - Bilo koji -
