Views Reference Filter (2.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Value
el: Αξία

en: None
el: Κανένα

en: Selection type
el: Τύπος επιλογής

en: Autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -
