Views Reference Filter (2.0.0-beta2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Value
oc: Valor

en: None
oc: Pas cap

en: Values
oc: Valors

en: Selection type
oc: Tipe de seleccion

en: Autocomplete
oc: Autocomplecion

en: - Any -
oc: - Tot -

en: Dropdown
oc: Lista desenrotlanta
