Views Reference Filter (2.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: None
fa: هیچ

en: Values
fa: مقادیر

en: Selection type
fa: نوع انتخاب

en: Autocomplete
fa: تکمیل خودکار

en: - Any -
fa: - هر چیزی -
