Views Reference Filter (2.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Value
sv: Värde

en: None
sv: Ingen

en: Values
sv: Värden

en: Selection type
sv: Typ av urval

en: Autocomplete
sv: Automatiskt kompletterande

en: - Any -
sv: - Alla -

en: Dropdown
sv: Rullgardinsmeny

en: View used to select the entities
sv: Vy som används för att välja objekten
