Views Reference Filter (2.0.0-beta3) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Value
id: Nilai

en: None
id: Tiada

en: Values
id: Nilai

en: Selection type
id: Jenis pilihan

en: Autocomplete
id: Pelengkapan otomatis

en: - Any -
id: - Apa saja -

en: Dropdown
id: Menu tarik turun

en: View used to select the entities
id: View yang digunakan untuk memilih entitas
