Views Reference Filter (2.0.0-beta3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: None
lt: Joks

en: Values
lt: Reikšmės

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: - Any -
lt: - Bet kuris -
