Views Reference Filter (2.0.0-beta3) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Value
pt: Valor

en: None
pt: Nenhum

en: Values
pt: Valores

en: Selection type
pt: Tipo de seleção

en: Autocomplete
pt: Autocompletar

en: - Any -
pt: - Qualquer -

en: Dropdown
pt: Menu suspenso

en: View used to select the entities
pt: View utilizada para selecionar as entidades
