Views Reference Filter (2.0.0-beta3) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Value
ru: Значение

en: None
ru: Нет

en: Values
ru: Значения

en: Selection type
ru: Способ выбора

en: Autocomplete
ru: Автодополнение

en: - Any -
ru: - Любой -

en: Dropdown
ru: Выпадающий

en: View used to select the entities
ru: Представление для выборки сущностей
