Views Reference Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: None
cs: Žádné

en: Values
cs: Hodnoty

en: Selection type
cs: Způsob výběru

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: Dropdown
cs: Rozevírací
