Views Reference Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: None
cy: Dim

en: Selection type
cy: Math o ddewis

en: Autocomplete
cy: Hunan-gwblhau

en: Dropdown
cy: Llam-rhestr
