Views Reference Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Value
uk: Значення

en: None
uk: Немає

en: Values
uk: Значення

en: Selection type
uk: Тип вибору

en: Autocomplete
uk: Автодоповнення

en: - Any -
uk: - Усі -

en: Dropdown
uk: Випадний список

en: View used to select the entities
uk: Вид, що використовується для вибору сутностей
