Views Reference Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Value
gl: Valor

en: None
gl: Ningún

en: Values
gl: Valores

en: Selection type
gl: Tipo de selección

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: Dropdown
gl: Desplegábel
