Views Reference Filter (8.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: None
fi: Ei mitään

en: Values
fi: Arvot

en: Selection type
fi: Valintatyyppi

en: Autocomplete
fi: Automaattinen täydennys

en: - Any -
fi: - Kaikki -

en: Dropdown
fi: Alasvetovalikko

en: View used to select the entities
fi: Näkymä jota käytetään entiteettien valitsemiseen
