Views Reference Filter (8.x-1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: None
vi: Không có

en: Values
vi: Giá trị

en: Autocomplete
vi: Tự động điền nốt

en: - Any -
vi: - Tất cả -
