Views Reference Filter (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Value
ja: 値

en: None
ja: なし

en: Values
ja: 値

en: Selection type
ja: 選択タイプ

en: Autocomplete
ja: 自動補完

en: - Any -
ja: - すべて -

en: Dropdown
ja: ドロップダウン

en: View used to select the entities
ja: エンティティの選択に使用するビュー
