Views Reference Filter (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: None
pl: Brak

en: Values
pl: Wartości

en: Selection type
pl: Typ wyboru

en: Autocomplete
pl: Autouzupełnianie

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Dropdown
pl: Lista rozwijana

en: View used to select the entities
pl: Widok używany do wyboru encji
