Views Reference Filter (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Value
hu: Érték

en: None
hu: Nincs

en: Values
hu: Értékek

en: Selection type
hu: Kiválasztás típusa

en: Autocomplete
hu: Automatikusan kiegészülő

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: Dropdown
hu: Legördülő

en: View used to select the entities
hu: Az entitások kiválasztásához használt nézet
