Views Reference Filter (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: None
sk: Žiadne

en: Selection type
sk: Typ výberu

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: Dropdown
sk: Vysúvacie
