Views Reference Filter (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Value
da: Værdi

en: None
da: Ingen

en: Values
da: Værdier

en: Selection type
da: Udvalgstype

en: Autocomplete
da: Autofuldfør

en: - Any -
da: - Enhver -

en: Dropdown
da: Rullemenu

en: View used to select the entities
da: View som bruges til at udvælge entiteter
