Views Reference Filter (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: None
ar: لا شيء

en: Values
ar: قيم

en: Selection type
ar: نوع الاختيار

en: - Any -
ar: - اختر -

en: Dropdown
ar: القائمة المنسدلة
