Views Reference Filter (8.x-1.3) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Value
ca: Valor

en: None
ca: Cap

en: Values
ca: Valors

en: Selection type
ca: Tipus de selecció

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Dropdown
ca: Desplegable

en: View used to select the entities
ca: Veure utilitzat per seleccionar les entitats
