Views Reference Filter (8.x-1.3) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Value
de: Wert

en: None
de: Keine

en: Values
de: Werte

en: Selection type
de: Auswahltyp

en: Autocomplete
de: Autovervollständigung

en: - Any -
de: - Alle -

en: Dropdown
de: Auswahlliste

en: View used to select the entities
de: Ansicht zur Auswahl der Entitäten

en: Hide empty filter
de: Leeren Filter ausblenden
