Views Reference Filter (8.x-1.3) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: None
fr: Aucun(e)

en: Values
fr: Valeurs

en: Selection type
fr: Type de sélection

en: Autocomplete
fr: Autocomplétion

en: - Any -
fr: - Tout -

en: Dropdown
fr: Liste déroulante

en: View used to select the entities
fr: Vue utilisée pour sélectionner les entitées
