Views Reference Filter (8.x-1.3) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: None
lv: Nav

en: Values
lv: Vērtības

en: Selection type
lv: Izvēlēšanās veids

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: Dropdown
lv: Nolaižamā izvēlne
