Views Reference Filter (8.x-1.5) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Value
it: Valore

en: None
it: Nessuno

en: Values
it: Valori

en: Selection type
it: Tipo di selezione

en: Autocomplete
it: Autocompletamento

en: - Any -
it: - Qualsiasi -

en: Dropdown
it: Menu a discesa

en: View used to select the entities
it: Vista utilizzata per selezionare le entità
