Microsoft Entra sync (2.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Custom
hr: Prilagođeno
