Microsoft Entra sync (2.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан
