Microsoft Entra sync (2.1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Custom
ja: カスタム

en: Display Name
ja: 表示名

en: equals
ja: 等しい

en: Information
ja: 情報

en: contains
ja: 含む

en: ends with
ja: 末尾が等しい

en: starts with
ja: 先頭が等しい
