Microsoft Entra sync (2.1.0-alpha2) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Operations
no: Handlinger

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.

en: Name
no: Navn

en: Label
no: Etikett

en: Custom
no: Tilpasset

en: Department
no: Avdeling

en: Display Name
no: Visningsnavn

en: Information
no: Informasjon

en: Surname
no: Etternavn

en: contains
no: inneholder
