Microsoft Entra sync (2.1.0-alpha3) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Custom
es: Personalizado

en: Department
es: Departamento

en: Display Name
es: Nombre a mostrar

en: equals
es: es igual a

en: Information
es: Información

en: Surname
es: Apellidos

en: Given Name
es: Apellido

en: contains
es: contiene

en: ends with
es: acaba en

en: starts with
es: comienza con
