Microsoft Entra sync (2.1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Custom
fa: سفارشی

en: Display Name
fa: نام نمایشی

en: equals
fa: برابر

en: Information
fa: اطلاعات

en: contains
fa: شامل

en: ends with
fa: خاتمه می‌یابد به

en: starts with
fa: شروع می‌شود با
