Microsoft Entra sync (2.1.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Name
mn: Нэр

en: Email
mn: Имэйл
